Piłki plastikowe

Piłki plastikowe

 

Dzieci rozwijają się i uczą głównie przez zabawę, dlatego warto inwestować w akcesoria, które pozwolą im w łatwy i bezpieczny sposób zdobywać różnorodne umiejętności. Zamiast przypadkowej zabawki, warto zdecydować się na produkty, które zagwarantują dziecku rozrywkę nawet na kilka godzin. Właśnie takim elementem okażą się kolorowe piłki plastikowe przeznaczone do suchego basenu, który nie tylko będzie idealnym elementem wyposażenia pokoju malucha, ale również placu zabaw czy centrów rozrywki dla dzieci.

Bogaty wybór kolorowych piłeczek

W asortymencie naszego sklepu internetowego dostępne są warianty piłeczek plastikowych przeznaczone do zastosowania w domowych warunkach, jak również w parkach trampolin, przedszkolach i szkołach – wyróżniają się one grubszą średnicą ścianki, dzięki czemu są cięższe i bardziej wytrzymałe na uszkodzenia. Realizując zamówienia zawracamy uwagę na wysoką jakość produktów, które posiadają niezbędne certyfikaty oraz atesty poparte badaniami laboratoryjnymi. W naszej ofercie online dostępne są wielokolorowe modele dostępne w prawie 50 barwach i odcieniach, które będzie można dopasować do indywidualnych preferencji. Możliwe jest również wykonanie spersonalizowanych kulek w ulubionych wybarwieniu malucha.

Zastosowanie plastikowych piłek

Jak już wspomnieliśmy, kolorowe kulki nie tylko znajdą zastosowanie w suchym basenie, ale również w specjalistycznych pomieszczeniach sensorycznych, jak również w żłobkach, przedszkolach i szkołach. Są one chętnie wybieraną atrakcją do parków rozrywki, parków trampolin, a nawet do punktów rehabilitacyjnych. Bezpieczne w użytkowaniu kuleczki pobudzają zmysł wzroku malucha, który dopiero poznaje świat otaczających go barw. Co więcej, zapewniają one doskonały masaż, który pobudzi do pracy receptory.

Kolorowe piłki plastikowe do suchego basenu

Dostępne w ofercie internetowego wielobarwne kulki wykonane są z wytrzymałego plastiku – odpornego na pękanie, wstrząsy i ścieranie, dzięki czemu posłuży nam przez długi czas. Co więcej, wykorzystany materiał jest bezwonny i hipoalergiczny. Po ściśnięciu kulki szybko powrócą do swojego pierwotnego kształtu.

Zachęcamy do nawiązania kontaktu!